TC RAWA - Junioren U18 TC RAWA - Juniorinnen U18

 schatten 400px

 

 

 schatten 400px

 

          1.   Müller, Jan

          2.   Happe, Emil

          3.   Dißelmeyer, Lewin

          4.   Hereth, Felix

          5.   Genter, Jonas

          6.   Laubinger, Patrik

          7.   Engelbracht, Niels

          8.   Jonas, Simon

          9.   Hesse, Justus

        10.   Seng, Henrik

        11.   Zeller, Max

 

 

            1.   Priegnitz, Lucia

            2.   Matusch, Julia

            3.   Grieß, Paula

            4.   Osener, Carla

            5.   Stahl-Gomez, Rebecca

            6.   Stiller, Alica

            7.   Lainka, Amelie

 TC RAWA - Junioren U15  hh  TC RAWA - Juniorinnen U15

 

schatten 400px

 

 

  schatten 400px

 

           1.   Riekmann, Noah

           2.   Schuster, Tom

           3.   Schmidt, Valentin

           4.   Frohn, Emilio

           5.   Graß, Lauritz

           6.   Frohn, Marc

           7.   Brückmann, Jan

           8.   Fährmann, Steffen

           9.   Rinek, Bastian

         10.   Schäfer, Max

         11.   Tantz, Philipp

         12.   Dellenbusch, Max

         13.   Tardino, Michele

 

 

            1.   Deiters, Nele

            2.   Gries, Hanna

            3.   Schuster, Nina

            4.   Schäfer, Sofia

            5.   Gaub, Lisa

            6.   Wilop, Laura

            7.   Döppe, Laura

            8.   von Neuhoff, Emilia

            9.   Herrmann, Hanna 

          10.   Eschbach, Lia

TC RAWA Junioren U12    TC RAWA - Juniorinnen U12

 

schatten 400px

 

 

 

schatten 400px

 

          1.   Schmidt Valentin

          2.   Brückmann, Jan

          3.   Fährmann, Steffen

          4.   Rinek, Bastian

          5.   Vorländer, Ben

          6.  Schäfer, Max

          7.  Lentes, Justus

          8.  Plass, Jonathan

          9.  Reck, Moritz

        10.  Haller, Benjamin

        11. Heß, Lukas

        12. Wilop, Felix

        13. Meyer-Langenfeld, Julian

        14. Schatz, Leonard

 

 

 

            1.   Wilop, Laura

            2.   Döppe, Lara

            3.   von Neuhoff, Emilia

            4.   Schipper, Fenja

            5.   Sikosek, Nora

            6.   Diewald, Anna

            7.   Avramidis, Stella

            8.   Lenke, Lili

 TC RAWA - Junioren U10 m/w

   

 

TC RAWA Jugend Jungen U10

 

   

     1.    Wilop, Felix

     2.    Meyer-Langenfeld, Julian

     3.    Schulte, Mats

     4.   Schatz, Leonard

     5.   Koch, Mats

     6.   Pfohl, Mika

     7.   Klein, Malte

     8.   König, Mats